Форум і Засідання Виконавчого Комітету АІРРІ, 5-11 вересня 2013 року, Гельсінкі, Фінляндія


Наступні Форум і Засідання Виконавчого Комітету АІРРІ проходитимуть з 5 по 11 вересня 2013 року у м. Гельсінкі (Фінляндія). На Засіданні виконавчого комітету розглядатимуться чотири Питання, які вивчалися національними групами і які будуть предметом додаткового обговорення з метою прийняття Резолюцій з рекомендаціями стосовно гармонізації прав на міжнародному рівні. Темами цьогорічних питань є:

 

· Пільга по новизні щодо винаходів

 

· Відповідний сектор суспільства при встановленні ступеня відомості відомих торговельних марок, добре відомих торговельних марок і торговельних марок з репутацією

 

· Строк охорони авторського права

· Інші засоби судового захисту прав інтелектуальної власності, окрім судових заборон і відшкодування збитків

 

Протягом Форуму буде проведено 12 тематичних дискусій, вісім з яких стосуватимуться ряду цікавих питань, пов’язаних з різними аспектами прав інтелектуальної власності («Ліцензування у сфері інтелектуальної власності та неплатоспроможність, законодавство про промислові зразки і стратегія, пов’язана зі справою Apple проти Samsung», «Стратегія охорони брендів у світлі запровадження нових доменів вищого рівня», «Цифрові ігри і інтелектуальна власність», «Судовий спір UsedSoft проти Oracle – вичерпання прав в мережі онлайн?», «Комерційна таємниця – ефективна охорона інновацій», а також буде проведено дві спеціальні секції, присвячені питанням єдиного патенту і Єдиного патентного суду). Кожен учасник зможе обрати із запропонованих тем ту, яка буде цікавою для нього особисто.

 

Інші чотири семінари включені у програму Фармацевтичного дня, який надасть вам цінні знання з таких питань: фармацевтична продукція і торговельні марки; друге медичне використання патентів; TRIPS – балансування між проблемами громадського здоров’я, інновацій, матеріального стимулювання і права доступу; виключність даних – її забезпечення і доступність в різних країнах світу.

 

Окрім цієї робочої програми ви матимете достатньо можливостей для зустрічі зі своїми колегами і друзями, а також зможете насолодитися вечірніми прогулянками по Гельсінках. Форум розпочнеться 5 вересня, в четвер увечері, урочистим прийомом у Фінляндія Холлі, і закінчиться 7 вересня у діловому районі Гельсінкі прийомом з нагоди закриття Форуму і відкриття Засідання Виконавчого Комітету. Засідання Виконавчого Комітету закінчиться у вівторок 10 вересня урочистою вечерею з нагоди закриття Засідання Виконавчого Комітету у портовій частині Гельсінкі.

 

Уже за два місяці до початку заходу кількість осіб, що зареєструвалися для участі у ньому, уже відповідала кількості учасників попередніх заходів АІРРІ. Очікується, що цього року буде встановлено новий рекорд з кількості зареєстрованих осіб.

 

Не пропустіть можливість зареєструватися для участі у заході до 5 серпня – дати закінчення он-лайн-реєстрації.