На сьогоднішній день усі національні і регіональні групи АІРРІ, включно з Українською національною групою, беруть участь у роботі Спеціального комітету з питання про привілей щодо нерозголошення інформації, якою обмінюються клієнт і повірений (Q199). Національним групам АІРРІ було запропоновано звернутися до офіційних установ країн, які вони представляють, з проханням підтримати через своїх делегатів на 16-й сесії Постійного комітету з патентного права WIPO пропозицію АІРРІ щодо надання WIPO повноваження на вивчення способів вирішення проблем, пов’язаних з привілеєм щодо нерозголошення інформації, якою обмінюються клієнт і повірений, та підготовку відповідного звіту. В межах цих обговорень національним групам також запропоновано організувати зустріч з представниками профільних відомств.

11 березня 2011 року Українською групою АІРРІ був направлений лист на ім’я Голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Паладія з вищезазначеним проханням. Найближчим часом  планується організація цієї  зустрічі.

За посиланням https://www.aippi.org/download/onlinePublications/AIPPI_Submission_Feb28_2011.pdf

можна ознайомитися з Коментарями АІРРІ стосовно питання захисту змісту професійних консультацій у сфері інтелектуальної власності, які надаються клієнтам, яке розглядається Постійним комітетом з патентного права WIPO під назвою «привілей щодо нерозголошення інформації, якою обмінюються клієнт і повірений» (Client-Attorney Privilege (CAP)) – від 28.02.2011р.