Щодо проведення форуму та засідання Виконавчого комітету АІРРІ  13-19 жовтня 2011 року у Хайдерабаді

Наближається наступний форум  та засідання Виконавчого комітету АІРРІ. Для участі в заході зареєструвалося вже понад 500 осіб. Ці загальні збори членів Асоціації, які вперше проводитимуться в Індії, обіцяють бути надзвичайно успішними.
Під час засідання Виконавчого комітету передбачається робота над чотирма питаннями, які вивчалися національними та регіональними групами, планується заслуховування звітів з цих питань та їх подальше обговорення, яке має на меті прийняття міжнародних Резолюцій. Більш детальну інформація про згадані чотири робочі питання можна знайти за адресою: https://www.aippi.org/?sel=questions&sub=workingcommittees
Протягом форуму відбудеться дванадцять семінарів (Workshops) на різні теми, вісім з яких торкатимуться ряду цікавих питань, пов’язаних з різними сферами інтелектуальної власності (Індія та Мадридський протокол, засоби забезпечення позову, географічні зазначення, природні права, авторство на міжнаціональні винаходи, стратегії захисту програмного забезпечення, соціальні мережі, торговельні марки та доменні імена, прикордонні заходи), з яких кожен зможе вибрати цікаву для себе тематику. Інші чотири семінари включені до програми Фармацевтичного дня, під час якого ви отримаєте цінну інформацію стосовно охорони способів застосування медичних засобів та винятків, передбачених патентним законодавством у зв’язку з наданням медичної допомоги; стандартів, яких потрібно дотримуватися для обґрунтування патентоздатності запропонованого біологічного фармацевтичного засобу; як забезпечити отримання патентної охорони для лікарських засобів на основі моноклональних антитіл; а також дізнаєтеся про взаємозв’язок між патентною охороною та можливістю одержання офіційних дозволів.
На додаток до цієї робочої програми ви матимете можливість насолодитися вечорами в історичних місцях Хайдерабада, де вас пригощатимуть вечерями з традиційних індійських страв. Супроводжуючі особи отримають можливість дізнатись про особливості поєднання старого і нового у цьому місті, заснованому султаном Голконди.
Не упустіть можливість зареєструватися і пам’ятайте, що для в’їзду до Індії потрібна віза, отримання якої може зайняти певний час.
З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами у Хайдерабаді.
(Автор замітки: Лорен Тібон, Заступник Генерального секретаря АІРРІ)